Webspor Yayın Akışı için Tıklayın!


Anasayfa / Maç Sonuçları / Maç Sonuçları

Maç Sonuçları

Biten Maçlar
Lig Kod Ev Sahibi Misafir IY MS Not
HAZ Karlsruher SC Pirmasens 3-1 5 – 2
HAZ St. Gallen Austria Lustenau 2-0 5 – 0
HAZ Astoria Walldorf Wehen Wiesbaden 0-0 1 – 0
HAZ Salzburg Terek Grozny 1-0 1 – 1
HAZ Blau-Weiss Linz Celtic 0-0 0 – 1
HAZ Gornik Zabrze Trinec 0-2 0 – 2
HAZ Mattersburg Vardar Skopje 0-0 1 – 0
HAZ Admira Wacker Gyirmot 0-0 3 – 1
HAZ Austria Wien Rubin Kazan 0-0 1 – 1
HAZ Dynamo Dresden Viktoria Berlin 4-1 5 – 1
HAZ Maribor Dinamo Bucarest 0-0 2 – 1
HAZ Vorskla Poltava Voluntari 1-0 1 – 1
HAZ Torpedo Armavir Dinamo Stavropol 2-0 5 – 0
HAZ Naestved Brondby 0-2 1 – 2
HAZ Karpaty Lviv Puszcza Niepolomice 0-0 1 – 0
HAZ Wisla Krakow Rakow Czestochowa 0-2 1 – 2
HAZ Paksi SE Budapest Honved 0-0 0 – 1
HAZ Slavia Prag Ceske Budejovice 0-0 0 – 0
HAZ Sigma Olomouc Spartak Trnava 0-1 1 – 3
HAZ Viktoria Plzen Usti Nad Labem 4-1 8 – 1
HAZ Wisla Plock Gornik Leczna 0-0 1 – 0
HAZ Znojmo Slovacko 0-0 1 – 4
HAZ Teplice MAS Taborsko 1-1 3 – 1
HAZ Skalica Opava 0-1 1 – 2
HAZ Cracovia Krakow Karvina 1-1 2 – 2
KAM1 APEJES Academy Stade Renard 2-0 2 – 0
KAM1 Aigle Royal Union Douala 0-0 0 – 0
KAM1 Unisport Bafang Young Sport Academy 0-0 0 – 1
KAM1 UMS De Loum Feutcheu 0-0 0 – 0
KAM1 Eding Sport Les Astres 0-1 2 – 1
KAZK Aktobe Shakhter Karagandy 0-0 0 – 1
HAZ Shinnik Luch Vladivostok 0-0 0 – 0
HAZ Chernomorets Druzhba 0-0 3 – 2
KAM1 Canon Lion Blesse 1-0 1 – 1
KAM1 Colombe Dragon De Yaounde 0-1 0 – 2
SİNS Young Lions Warriors FC 0-0 0 – 0
HAZ FC Nordsjaelland Nykobing 0-0 0 – 0
GKOR 440 Jeju United Incheon United 1-0 1 – 1  
AVUNPLG Moreton Bay Jets U20 Brisbane Olympic U20 0-2 0 – 3
GKOR 437 Gangwon Gwangju 0-1 2 – 2  
GKOR 438 Pohang Steelers Jeonbuk Motors 0-2 1 – 3  
GKOR 436 Daegu Suwon Bluewings 0-1 0 – 3  
DUEL 439 Jeonbuk Motors Suwon Bluewings 2-1 3 – 3
VİET Ho Chi Minh Thanh Hoa 0-0 0 – 0
JLK 433 Sanfrecce Hiroshima FC Tokyo 0-1 0 – 1  
JLK 434 Consadole Sapporo Cerezo Osaka 0-1 0 – 2  
GKOR 431 Jeonnam Dragons FC Seoul 1-1 2 – 2  
VİET Xi Mang Hai Phong Dongtam Long An 0-1 3 – 2
GKOR 432 Sangju Sangmu Ulsan Hyundai 0-0 0 – 0  
VİET Can Tho Hoang Anh Gia Lai 2-0 3 – 0
VİET Quang Nam Song Lam Nghe An 0-2 3 – 3
VİET Da Nang Ha Noi T&T 0-0 2 – 2
DUEL 435 Cerezo Osaka Sanfrecce Hiroshima 1-0 2 – 0
AVUNSWK Sydney United Hakoah Sydney City 1-2 2 – 3
AVUNSWK Blacktown City Demons APIA Leichhardt Tigers 0-0 0 – 3
AVUNPLG Redlands United U20 Western Pride U20 0-3 2 – 7
AVUNPLG Brisbane Strikers U20 Brisbane City U20 1-3 4 – 3
HAZ Jablonec Viktoria Zizkov 1-0 2 – 0
HAZ Zaglebie Sosnowiec Tychy 71 1-0 1 – 1
HAZ Sokol Saratov Mordovia Saransk 1-1 2 – 2
JAPYYK Kagoshima United Giravanz Kitakyushu 1-1 1 – 1
JKLK2 Nojima Stella (K) AS Harima Albion (K) 0-0 1 – 1

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir