Webspor Yayın Akışı için Tıklayın!


Anasayfa / Maç Yayınları / 12.08.2017 Yayın Akışı

12.08.2017 Yayın Akışı

Tarih: Tarih
Futbol TV Programı
Tarih
Saat
Maç
Tv
 12.08.2017  13:15 Academica vs Braga B  Sport TV África 1 / HD Sport TV1 (portugal) / HD
 12.08.2017  13:30 Odra Opole vs Miedz Legnic  Polsat Sport / HD
 12.08.2017  14:30 Watford vs Liverpool  S Sport (Digiturk 84, D Smart 78, Turkcell TV+ 77) , 6`Eren (den) / HD beIN Sports MENA HD 1 beIN Sports MENA HD 11 beIN Sports MENA HD 2 Canal Sport 2 HD (poland) Cosmote Sport 1 HD Diema Sport 2 HD Digi Sport 1 (svk) / HD EuroSport 1 Romania / HD Futbol 1 (ukraine) / HD MATCH! Futbol 1 / HD Movistar Fútbol / HD Prime (hungary) Sky Sports Main Event / HD Sky Sports Premier League / HD Sky Ultra HD 1 (4K) Sport 1 Israel / HD Sport 24 At Sea HD Sport TV3 (portugal) / HD SportKlub 1 (montenegro) / HD SportKlub 1 (serbia) / HD SuperSport 3 za / HD SuperSport MaXimo 1 TV2 Sport Premium HD Viasat Jalkapallo Finland HD Viasat Sport Premium / HD Ziggo Sport Select HD
 12.08.2017  14:30 Maidenhead vs Hartlepool  BT Sport 1 / HD
 12.08.2017  14:35 SD Luneng vs SH Shenhua  Fox Sports Italy / HD Setanta Sports Eurasia / HD Setanta Sports Georgia / HD SFR Sport 2 HD Sportdigital TV / HD
 12.08.2017  15:00 FK Ufa vs Rostov  Nash Futbol / HD
 12.08.2017  16:00 Sochaux vs Lens  beIN Sports France 1 / HD
 12.08.2017  16:30 VfB Germania vs Freiburg  Sky Sport 6 (germany) / HD
 12.08.2017  16:30 Chemnitzer vs Bayern München  NTV Spor , beIN Sports MENA HD 17 Dolce Sport 2 / HD Dolce Sport 6 Fox Sports 2 HD (Nederland) Nova Sports 1 HD (Hellas) Sky Sport 3 (germany) / HD Sport 1 (hungary) / HD Sport 2 (czech/svk) / HD SuperSport 2 HD (alb) TVP Sport / HD (Poland)
 12.08.2017  16:30 LSK Hansa vs Mainz 05  Sky Sport 7 (germany) / HD
 12.08.2017  16:30 vs Köln  Sky Sport 4 (germany) / HD
 12.08.2017  16:30 Unterhaching vs Heidenheim  Sky Sport 10 (germany) / HD
 12.08.2017  16:30 Erndtebrück vs E.Frankfurt  Sky Sport 5 (germany) / HD
 12.08.2017  16:30 Rielasingen vs Dortmund  Nova Sports 2 HD (hellas) Sky Sport 2 (germany) / HD
 12.08.2017  16:30 Eichede vs Kaiserslautern  Sky Sport 9 (germany) / HD
 12.08.2017  16:30 Sandecja vs Wisla Plock  Canal Sport HD (poland)
 12.08.2017  17:00 Halmstad vs Sirius  C More Sport HD (sweden)
 12.08.2017  17:00 Östers vs Gefle  TV4 Sport HD (sweden)
 12.08.2017  17:00 Lyngby vs SonderjyskE  TV3 Sport 1 (den) / HD
 12.08.2017  17:00 Chelsea vs Burnley  S Sport (Digiturk 84, D Smart 78, Turkcell TV+ 77) , 6`Eren (den) / HD beIN Sports MENA HD 11 beIN Sports MENA HD 2 Canal Sport 2 HD (poland) Cosmote Sport 1 HD Diema Sport 2 HD Digi Sport 1 (svk) / HD EuroSport 1 Romania / HD Futbol 1 (ukraine) / HD MATCH! Futbol 1 / HD Movistar Fútbol / HD Sky Sports PL (ROI only) / HD Sport 24 At Sea HD Sport TV3 (portugal) / HD SportKlub 1 (montenegro) / HD SportKlub 1 (serbia) / HD Spíler TV (hungary) SuperSport 3 za / HD TV2 Sport Premium HD Viasat Jalkapallo Finland HD
 12.08.2017  17:00 Crystal Palace vs Huddersfield  beIN Sports MENA HD 4 Ziggo Sport Select HD
 12.08.2017  17:00 Everton vs Stoke City  beIN Sports MENA HD 3 MATCH! Futbol 2 / HD SuperSport 5 za / HD SuperSport MaXimo 1
 12.08.2017  17:00 Southampton vs Swansea  beIN Sports MENA HD 8 SuperSport 6 za / HD
 12.08.2017  17:00 West Brom vs Bournemouth  beIN Sports MENA HD 7
 12.08.2017  17:00 Altach vs Salzburg  Sky Sport Austria / HD SportKlub (poland)
 12.08.2017  17:00 Brentford vs Not.Forest  Nova Sport (bulgaria) / HD TV3 Sport HD (sweden) Viasat Sport Norway / HD
 12.08.2017  17:00 Stal Kamianske vs Vorskla  Futbol 2 (ukraine) / HD
 12.08.2017  17:30 CSKA Moscow vs S.Moscow  Tivibu Spor , MATCH! TV / HD Nash Futbol / HD Sport TV4 (portugal) / HD
 12.08.2017  18:00 Nantes vs Marseille  beIN SPORTS 3 , Arena Sport 1 HD (cro) Canal France / HD Diema Sport / HD Digi Sport 1 (hun) / HD Digi Sport 2 (rom) / HD eir Sport 1 Setanta Sports Eurasia / HD Setanta Sports Georgia / HD Sport TV5 (portugal) TV5 Monde Africa TV5 Monde Maghreb-Orient / HD
 12.08.2017  18:00 Moreirense vs Feirense  Sport TV África 1 / HD Sport TV1 (portugal) / HD
 12.08.2017  18:30 Concordia vs CS Juventus Buc  Digi Sport 1 (rom) / HD Dolce Sport 1 / HD
 12.08.2017  18:45 Kriens vs Luzern  SRF Zwei HD (Schweiz)
 12.08.2017  19:00 Gais vs Syrianska FC  C More Fotboll HD
 12.08.2017  19:00 Molde vs Rosenborg  EuroSport Norge HD
 12.08.2017  19:00 Lech Poznan vs Zaglebie Lubin  Canal Sport HD (poland)
 12.08.2017  19:00 Honved vs Ujpest  M4 Sport / HD
 12.08.2017  19:00 Rizespor vs Manisaspor  beIN SPORTS MAX 1
 12.08.2017  19:30 RW Erfurt vs Hoffenheim  Sky Sport 2 (germany) / HD
 12.08.2017  19:30 Regensburg vs Darmstadt  Sky Sport 5 (germany) / HD
 12.08.2017  19:30 A.Bielefeld vs F.Düsseldorf  Sky Sport 3 (germany) / HD
 12.08.2017  19:30 Copenhagen vs AC Horsens  TV3 (denmark) / HD
 12.08.2017  19:30 VVV Venlo vs Sp. Rotterdam  Fox Sports 3 (Nederland)
 12.08.2017  19:30 PSV Eindhoven vs AZ Alkmaar  Tivibu Spor 2 , Fox Sports 1 HD (Nederland) Fox Sports Italy / HD Multifútbol 2 Polsat Sport News HD Sport TV2 (portugal) / HD SuperSport 2 HD (alb)
 12.08.2017  19:30 Brighton & Hove vs Man City  S Sport (Digiturk 84, D Smart 78, Turkcell TV+ 77) , 6`Eren (den) / HD beIN Sports MENA HD 11 beIN Sports MENA HD 2 BT Sport 1 / HD Canal Sport 2 HD (poland) Cosmote Sport 1 HD Diema Sport 2 HD Digi Sport 1 (svk) / HD EuroSport 1 Romania / HD Futbol 1 (ukraine) / HD MATCH! Futbol 1 / HD Movistar Fútbol / HD Sport 1 Israel / HD Sport 24 At Sea HD Sport TV3 (portugal) / HD SportKlub 1 (montenegro) / HD SportKlub 1 (serbia) / HD Spíler TV (hungary) SuperSport 3 za / HD SuperSport MaXimo 1 TV2 Sport Premium HD Viasat Jalkapallo Finland HD Ziggo Sport Select HD
 12.08.2017  19:30 Austria Wien vs LASK Linz  Sky Sport Austria / HD [SC]
 12.08.2017  19:30 Sturm Graz vs Wolfsberger  Sky Sport Austria / HD [SC] SportKlub (poland)
 12.08.2017  19:30 St.Polten vs Mattersburg  Sky Sport Austria / HD [SC]
 12.08.2017  19:30 Middlesbrough vs Sheffield Utd  Nova Sport (bulgaria) / HD Sky Sports Football / HD Sky Sports Main Event / HD Sportdigital TV / HD Viasat Sport Norway / HD Ziggo Sport Voetbal
 12.08.2017  19:30 Oleksandria vs Shakhtar  Futbol 2 (ukraine) / HD
 12.08.2017  20:00 Anzhi vs D.Moscow  Nash Futbol / HD
 12.08.2017  20:00 Lokomotiva vs Osijek  Arena Sport 3 HD (cro)
 12.08.2017  20:00 Akhisar Bld vs Sivasspor  beIN SPORTS 2
 12.08.2017  20:00 Gençlerbirliği vs Karabükspor  beIN SPORTS 3
 12.08.2017  20:15 Belenenses vs Maritimo  Sport TV África 1 / HD Sport TV1 (portugal) / HD
 12.08.2017  21:00 Amiens vs Angers  beIN Sports MAX 4 (france)
 12.08.2017  21:00 Bordeaux vs Metz  Arena Sport 2 HD (cro) beIN Sports MAX 5 (france) Digi Sport 3 (hun) Digi Sport 3 (rom)
 12.08.2017  21:00 Caen vs Saint-Etienne  Arena Sport 6 HD (cro) beIN Sports MAX 6 (france)
 12.08.2017  21:00 Toulouse vs Montpellier  beIN Sports MAX 7 (france) Digi Sport 4 (rom)
 12.08.2017  21:00 FCSB vs Astra Giurgi  Digi Sport 1 (rom) / HD Dolce Sport 1 / HD Dolce Sport 5
 12.08.2017  21:00 İstanbulspor vs Eskişehirspor  beIN SPORTS MAX 1
 12.08.2017  21:30 Wisla Krakow vs Crac. Krakow  Canal Sport HD (poland)
 12.08.2017  21:30 Videoton vs Debrecen  M4 Sport / HD
 12.08.2017  21:45 Würzburger vs W.Bremen  Sky Sport 4 (germany) / HD
 12.08.2017  21:45 Heracles vs Ajax  Tivibu Spor 2 , CBC Sports HD Fox Sports 1 HD (Nederland) Fox Sports Italy / HD Movistar Fútbol / HD Polsat Sport News HD Sportdigital TV / HD SuperSport 2 HD (alb)
 12.08.2017  21:45 Vitesse vs Nac Breda  Fox Sports 3 (Nederland)
 12.08.2017  21:45 Alanyaspor vs Kasımpaşa  beIN Sports 4 / HD
 12.08.2017  21:45 Göztepe vs Fenerbahçe  beIN SPORTS 1 , A Sport beIN Sports France 2 / HD
 12.08.2017  21:45 Adanaspor vs Denizlispor  beIN SPORTS MAX 2
 12.08.2017  22:00 Goianiense vs Coritiba  beIN SPORTS 3 , Arena Sport 1 HD (cro) Eleven Sports HD (poland)
 12.08.2017  22:00 NK Inter vs Istra 1961  Arena Sport 1 HD (cro)
 12.08.2017  22:15 Cagliari vs Palermo  RAI Sport RAI Sport HD
 12.08.2017  22:30 Boavista vs Rio Ave  Sport TV África 1 / HD Sport TV1 (portugal) / HD
 12.08.2017  23:00 Seattle S. vs Kansas  Eurosport 2 , EuroSport 2 France HD EuroSport 2 Sweden HD
Basketbol TV Programı
Tarih
Saat
Maç
Tv
 12.08.2017  03:00 Minnesota (K) vs LA Sparks (K)  NBA TV

Webspor34 Bein Sport

10.09.2017 Yayın Akışı

Tarih:  Futbol TV Programı Tarih Saat Maç Tv  10.09.2017  01:00 Sao Paulo vs Ponte Preta …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir